Філософія


У компанії Marc Cain кожна колекція - зірка! Філософія компанії визначається такими принципами: почуттям естетики і мистецтва в поєднанні з невимушеністю і природністю, інноваційним мисленням і неповторністю. Мода кожен раз трохи інша, але завжди залишається сама собою. Унікальний і неповторний образ - на таке бачення спирається компанія Marc Cain в підборі одягу.


У поняття «образу» Marc Cain включає не тільки ідеальний підбір окремих деталей комплекту одягу, але в першу чергу вишукане поєднання, здавалося б, несумісних його частин. Зустріч протилежностей, що забезпечує, незважаючи ні на що, завершений вигляд. Що виникає при зіткненні напруга утворює нове, власне визначення поняття «образу» - неповторного образу Marc Cain. Цей образ знаходить відображення в п'яти лініях: Marc Cain Collections, Marc Cain Sports, Marc Cain Essentials, Marc Cain Additions і Marc Cain Bags & Shoes.


Marc Cain Collections, основна лінія бренду, об'єднує чуттєвий силует і сучасні гламурні деталі, відображаючи дух часу у власному унікальному стилі і класі.


Marc Cain Sports - це лінія повсякденного одягу для відпочинку та щоденного використання: модної, спортивної, повної любові до життя і радості. Лейбл об'єднує в собі сучасний дизайн, функціональність і усвідомлене сприйняття тіла.


Marc Cain Essentials - втілення популярної класики в чітких і строгих лініях, неяскравих спокійних кольорах і високоякісних матеріалах. Ці вироби не схильнікороткострокових віянням в моді, вони підкуповують своєю довговічністю і шляхетним, невимушеним і лаконічним зовнішнім виглядом. Речі з колекції Essentials підійдуть до будь-якого гардеробу, адже їх можна комбінувати самими різними способами, створюючи елегантні і в той же час зручні комплекти одягу. Відмінні риси колекції Marc Cain Essentials - це найкраща якість, зручність і класичний дизайн; не слід забувати і про довговічність в найкращому її прояві. Marc Cain Additions - це доповнення до бестселерів з різних колекцій і важливі моделі для збільшення продажів. Окремо від тематичних колекцій Marc Cain Collections і Marc Cain Sports покупцям пропонуються трендові речі найбільш важливих лінійок продукції: верхній одяг, сукні, футболки, блузки, брюки і пр. За допомогою лейбла Marc Cain Additions створюється досконалість в деталях.


У сезоні осінь-зима - 2016 була представлена нова лінія Bags & Shoes. Marc Cain Bags & Shoes - це широкий асортимент товарів для спеціалізованої торгівлі взуттям та сумками. Його характерні ознаки - неповторний дизайн, індивідуальна мова форм і велика увага до деталей. Сумки, взуття і ремені прикрашені ексклюзивним символом бренду "голова леопарда" і відрізняються високоякісними матеріалами, максимальним комфортом носіння, високою функціональністю і досконалістю обробки. Покупниці бренду Marc Cain - це сучасні жінки, які впевнені в собі, відкриті і допитливі. Їм подобається відчувати себе жінками і висловлювати це в одязі, яку вони носять, - природно і невимушено.