Компанія


Компанія Marc Cain, що стала популярним міжнародним брендом, була заснована в 1973 році Гельмутом Шлоттерером, головою правління компанії. Сьогодні Marc Cain - це всесвітньо відомий бренд преміум-класу в сегменті ринку модного жіночого одягу з власним виробництвом в Німеччині. Центральне підприємство Marc Cain GmbH, звідки здійснюється управління, розташоване в Бодельсгаузен. Як і раніше, головою правління компанії і її керівником залишається Хельмут Шлоттерер. Завдяки цьому Marc Cain відноситься до небагатьох підприємств в сфері моди в Німеччині, якими керують їх власники.


У якості свідоцтва виступає той факт, що в період з 2007 по 2015 рік 134,3 млн євро було інвестовано в Німеччині в управління, виробництво, дослідження і розробку з метою подальшого забезпечення конкурентоспроможності. Зразковим проектом компанії є логістичний центр з автоматизованим складом, будівництво якого було завершено в 2015 році. Комплекс будівель має розмір бл. 100 на 74 метри і висоту 18 метрів. Сумарні інвестиції склали, в цілому, 35 млн євро.


На сьогоднішній день тільки в Німеччині підприємство нараховує понад 1000 співробітників. 207 монобрендових магазинів Marc Cain, 292 монобрендових магазинів в форматі Shop-in-Store 326 ключових, 12 аутлетов Marc Cain і 895 спеціалізованих роздрібних магазинів в 58 країнах світу свідчать про виборчу стратегію компанії в побудові дистриб'юторської мережі. Планується відкриття нових бутиків і точок продажів в форматі «Shop-in-Store». Частка експорту в загальному обсязі виробленої продукції компанії Marc Cain становить понад 60%.