Оплата
Пн-Пт с 10:00 до 19:00 info@mcbuy.com.ua

Оплата

Інтернет-магазин MCbuy має 4 способи оплати:

     Оплата банківською картою на сайті за допомогою платіжної системи «LiqPay». Після оформлення замовлення з'явиться кнопка «Оплатити», натиснувши на яку Ви потрапите у сервіс «LiqPay», де потрібно буде ввести такі реквізити:

  •         Номер картки
  •          термін дії карти
  •          CVV / CVC код

     Далі натисніть кнопку "Продовжити".

     Після на сторінці висвітиться інформація про стан оплати.

         Передоплата на карту. Щоб отримати реквізити зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для Вас способом.

         Оплата готівкою кур'єру. На сторінці оформлення замовлення виберіть спосіб оплати: «готівковий розрахунок кур'єру». Вам потрібно буде ввести адресу та зручний час доставки. Доставка здійснюється службою Meest Express.

     Після того, як замовлення буде відправлене, Ви отримаєте СМС з приблизним часом доставки товару кур'єром. Якщо час, вказаний в СМС Вас не влаштовує, в такому випадку потрібно зв'язатися з кур'єром по номеру, який буде вказано в СМС. Кур'єр набере Вас за 30-60 хвилин до прибуття до Вас.

     Оплата банківським переказом. Якщо ви вирішили оплатити замовлення банківським переказом, роздрукуйте рахунок (він прийде на ваш e-mail після оформлення замовлення) і зверніться до відділення будь-якого банку. Замовлення буде зарезервоване і відправиться на доставку після того, як ми отримаємо підтвердження оплати. Після з вами зв'яжеться оператор і уточнить деталі замовлення і способу доставки.

     Якщо у вас є які-небудь питання щодо процедури оплати, зверніться в службу підтримки клієнтів за номерами: 044 599 25 25, 094 899 25 25