Доставка
Пн-Пт с 10:00 до 19:00 info@mcbuy.com.ua

Доставка

Інтернет-магазин Marc Cain має 2 способи доставки:

     Якщо Ви оплачуєте покупку відразу на сайті за допомогою LiqPay або робите передоплату на карту (реквізити якої Ви отримаєте повідомленням, якщо зв'яжетеся з нами по телефону: 094-899-25-25; 044-599-25-25), тоді доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова Пошта" по всій території України (на відділення "Нова Пошта").

     Щоб отримати замовлення в відділенні "Нової Пошти", вкажіть в заявці номер та адресу зручного для вас відділення. При отриманні пред'явіть паспорт і номер товарно-транспортної накладної (номер прийде на ваш телефон після оформлення замовлення).

     Якщо Ви хочете отримати замовлення кур'єром та сплатити при отриманні, доставка буде здійснюватися службою Meest Express до Ваших дверей. У такому випадку в заяві Ви вказуєте адресу доставки.

     Після того, як замовлення буде відправлене, Ви отримаєте СМС з приблизним часом доставки товару кур'єром. Якщо час, вказаний в СМС Вас не влаштовує, в такому випадку потрібно зв'язатися з кур'єром по номеру, який буде вказано в СМС. Кур'єр набере Вас за 30-60 хвилин до прибуття до Вас.

     При отриманні замовлення з доставкою кур'єром (Meest Express) також буде необхідно пред'явити паспорт.

Доставка в інтернет-магазині Marc Cain безкоштовна.