Доставка
Пн-Пт с 10:00 до 19:00 info@mcbuy.com.ua

Доставка

У інтернет-магазині MCbuy є 3 способи доставки:

     Якщо Ви оплачуєте покупку відразу на сайті за допомогою LiqPay або робите передоплату на карту (реквізити якої Ви отримаєте повідомленням, якщо зв'яжетеся з нами по телефону: 094-899-25-25; 044-599-25-25), тоді доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова Пошта" по всій території України (на відділення "Нова Пошта").

     Щоб отримати замовлення в відділенні "Нової Пошти", вкажіть в заявці номер та адресу зручного для вас відділення. При отриманні пред'явіть паспорт і номер товарно-транспортної накладної (номер прийде на ваш телефон після оформлення замовлення). Вартість доставки безкоштовна. Отримувач сплачує лише комісію у випадку післяплати.

     Якщо Ви хочете отримати замовлення кур'єром та сплатити при отриманні, у Вас є можливість замовити безкоштовну послугу "Примірка вдома", якщо вартість Вашого замовлення вищее 5 000 грн. У випадку відмови від усіх товарів у замовленні, вартість примірки - 200 грн.

     При оформленні "Примірки вдома" наш менеджер запропонує час, коли кур'єр зможе доставити замовлення. У випадку зміни Ваших планів, просимо зв'язатися з нашим менеджером, щоб вони змогли перенести/змінити час замовлення. При отриманні просимо мати із собою документи, що зможуть Вас ідентифікувати.