Топ-5 трендів цього літа
Пн-Пт с 10:00 до 19:00 info@mcbuy.com.ua

Топ-5 трендів цього літа

Літо вже через 5 днів! З такого приводу ми вирішили вибрати 5 трендових речей, які гарантовано створять правильне перше враження про Вас. Ви ж пам'ятаєте, що говорила Коко Шанель?

Літо вже через 5 днів! З такого приводу ми вирішили вибрати 5 трендових речей, які гарантовано створять правильне перше враження про Вас. Ви ж пам'ятаєте, що говорила Коко Шанель? ;)

«У вас не буде другого шансу, справити перше враження»
- Коко Шанель


Комбінезон у класичному стилі

marc-cain-look-gg-381_z.jpg

Тренд 90-х - комбінезон - повернувся, але тепер його не впізнати. У 2017 в моді комбінезони вільного крою з легких, струмливих тканин. Такі комбінезони досить елегантні і можуть бути одягнені як на літню прогулянку, так і на світський захід.


Речі з мережива

marc-cain-look-ga-107_z.jpg

Все-таки, все нове це добре забуте старе. Правда тоді, в величні епохи Відродження і Ренесансу, мереживо було одним зі складових суконь. Зараз воно є основою стильних образів. У будь-якому випадку, мереживо - це завжди вишукано та красиво.


Сукня-сорочка

marc-cain-look-gc-164_z.jpg

Сукню-сорочку можна сміливо назвати «маст хев» цього сезону. Адже вона не просто стильна та зручна, а ще й багатофункціональна. Якщо підібрати до такої сукні відповідний реміню і аксесуари, можна сміливо вирушати на модну вечірку!


Брюки oversize

marc-cain-look-gd-192_z.jpg

Брюки oversize - комфортний і безумовний тренд цього сезону. Не дарма вони були популярні ще у 80-і, адже вони зроблять стильним навіть найстриманіший образ.


Сукня спідниця-плісе

marc-cain-look-gd-182_z.jpg

Плісировані спідниці та сукні зараз дуже популярні. Така річ зробить Ваш образ красивим та елегантним. А найсміливіші модниці поєднують спідницю-плісе з кросівками та футболками у стилі «кежуал».