Про інтернет-магазин Marc Cain Ukraine
Пн-Пт с 10:00 до 19:00 info@mcbuy.com.ua

Про інтернет-магазин Marc Cain Ukraine

Інтернет-магазин mcbuy.com.ua є офіційним сайтом Marc Cain в Україні. Тут можна знайти найновіші колекції Marc Cain та минулі сезони за доступними цінами.

Інтернет-магазин mcbuy.com.ua є офіційним сайтом Marc Cain в Україні.

Тут можна знайти найновіші колекції Marc Cain та минулі сезони за доступними цінами.

Асортимент досить різноманітний так як представлені всі лінії бренду Marc Cain, такі як: Marc Cain Collections, Marc Cain Sports, Marc Cain Bags & Shoes, Marc Cain Additions, Marc Cain Essentials. Кількість та асортимент товару не поступається оффлайн магазинам однойменного бренду.

Ми отримуємо нові колекції в один час з Європейськими бутиками. Повний асортимент, вигідні пропозиції та безкоштовна доставка - це головні переваги офіційного інтернет-магазину Marc Cain.

Партнером по доставці товарів є компанія "Нова Пошта". Здійснити покупку можуть жителі будь-якого міста України, де є відділення "Нової Пошти".

Цінова політика - середній+, преміум сегмент.

Компанія Marc Cain, що стала сьогодні загальновизнаним брендом, була заснована у 1973 році Гельмутом Шлоттерером, який й до цього часу є її керівником. На сьогоднішній день "Marc Cain" є світовим брендом преміум-класу в індустрії жіночої моди з власною часткою виробництва у Німеччині. Управління компанією здійснюється з центрального офісу компанії в місті Бодельсгаузен. На сьогоднішній день тільки у німецьких філіалах компанії працюють 964 фахівців. 210 фірмових магазинів мережі Marc Cain, 292 магазинів, розташованих у великих торгових центрах, 397 депонентові ще тисячі вісімдесят сім спеціалізованих роздрібних магазинів в 61 країнах світу. У планах компанії відкриття нових самостійних магазинів, а також фірмових магазинів, розташованих у великих торгових центрах. Експортна квота "Marc Cain" сьогодні становить понад 60%.