5 способів носити шовкову хустинку і виглядати кожного разу по-новому
Пн-Пт с 10:00 до 19:00 info@mcbuy.com.ua

5 способів носити шовкову хустинку і виглядати кожного разу по-новому

Пригадуєте як цей елегантний аксесуар заполонив серця модниць та все частіше з’являвся пов’язаним на пучок чи косу представниць прекрасної статі? Яких тільки варіантів не існує, щоб додати шарму образу і відчути себе стильною парижанкою.
Поточний сезон не виключення, тому поспішайте спробувати всі можливі варіанти як її носити, адже тренди такі швидкоплинні.

9.png

Перший та найбільш популярний спосіб, пов’язати хустинку на голову, прикривши волосся. Такий прийом вмить додає в звичайнісінький щоденний образ нотку романтичності. Не спішіть ховати локони, які неслухняно виглядають з-під неї та туго не зав’язуйте, краще закріпити під розпущеним волоссям трішки вище лінії чола. Також пам’ятаємо про колір волосся, відтінок шкіри, щоб створити потрібний контраст.

7.png 10.png

14.png 26.png

28.png 29.png

На шиї, хустинка згорнута в стрічку, нагадує бунтарські  60-ті, рокерські мотиви. Часто fashion блогери носять її з класичними сорочками переважно білого кольору. Щоб не різати пропорції, якщо Ви не можете дозволити собі носити водолазки, краще уникнути такого варіанту, або обирати дуже тоненьку хустинку, яка нагадує стрічку і зав’язувати одним обертом так, щоб від обличчя шкіра була відкрита.  


 4.png 11.png

23.png

Найнепримітніша сумка з таким аксесуаром одразу  оживає, спробуйте легенько зав’язати хустинку на ручку чи ремінець біля застібки, нехай вона розвівається літнім вітром. Раніше шовковою хустинкою огортали ручки, та зараз цей прийом не актуальний.

2.png 3.png

8.png 25.png

Дозвольте милуватись загадковим принтом вашого аксесуару, накинувши її на плечі. Це відносно нова ідея, Ви точно запам’ятаєтесь використавши цей спосіб, однак ретельно підбирайте інші елементи образу. Прихильниці революційних образів, які готові до найнесподіваніших поєднань, можуть носити шовкову косинку поверх бомберу.  

6.png

Яскрава хустинка може стати відмінною альтернативою поясу. Причому носити можна самостійно так і обмотавши звичайний пояс нею. Поєднайте 2 тренди одночасно, додавши до оригінального  поясу сумку-гаманець. Можна прикрасити лляну сукню яскравим аксесуаром чи улюблені mom джинси.

1.png 5.png